Prodej nemovitostí » Chci prodat nemovitost

Chci prodat nemovitost

Chcete prodat Váš byt, dům, rekreační objekt, velký podnikatelský areál nebo jakoukoliv jinou nemovitost? Svěřte prodej nemovitosti právě naší realitní kanceláři! Kontaktujte nás. Spojíme se s Vámi a pomůžeme prodat Vaši nemovitost za co nejvýhodnějších podmínek a zabezpečíme celý právní servis a realitní poradenství.

Rychlý kontakt

Volejte zdarma 800 203 211 nebo vyplňte následující formulář.

Chci prodat:
Kontaktujte mě:

Napište číslicí výsledek příkladu: 2-1

Při prodeji zajistíme

 • Kompletní právní servis,
 • Odhad tržní ceny nemovitosti,
 • Průkaz energetické náročnosti,
 • Spotřebitelský úvěr na bydlení,
 • a další služby

Chcete prodat nemovitosti a potřebujete peníze ihned?

Nemůžete čekat, až se najde vážný zájemce? Svěřte exkluzivně prodej nemovitosti nám a my Vám vyplatíme část kupní ceny ihned až do výše 500 000 Kč. Podmínkou vyplacení zálohy je uzavření zástavní smlouvy k nemovitosti a exkluzivní smlouvy na prodej nemovitosti.

Exkluzivní prodej nemovitosti znamená

 • Získáte nadstandardní péči osobního makléře – zkušený realitní makléř je Vám plně k dispozici, řeší za Vás četné telefonáty a prohlídky se zájemci, hledá optimální inzertní plochy, připravuje dokumenty, zajišťuje komunikaci s advokátní a notářskou kanceláří.
 • Nemovitost získává výsadní postavení na inzertních plochách realitní kanceláře – zakázka je inzerována přednostně, také v tiskové podobě. K větším zakázkám přistupujeme individuálně a plánujeme speciální reklamní aktivity (okenní V-Boardy, reklamní plachty, billboardy, D-mailing, E-mailing atp.).
 • Nemovitost nabízí pouze naše realitní kancelář – nedochází ke snížení důvěryhodnosti prodávajícího tím, že je duplicitně inzerovaná nemovitost na realitních serverech s odlišnými nabídkovými cenami a rozdílnými informacemi.
 • Veškeré body úmluvy zajišťuje smluvní dokument – smlouvu s prodávajícím se uzavíráme za předem dohodnutých podmínek a na dobu předem domluvenou.
 • Pro velké zakázky a developerské projekty nabízíme mimořádnou individuální podporu – kromě uvedených marketingových aktivit nabízíme u větších projektů vytvoření vlastních webových stránek, nákup billboardových ploch, prezentaci v médiích pro cizince (a zahraniční média) atd. Projektový makléř připravuje pravidelný reporting a statistická vyhodnocení.

Jak postupujeme při zprostředkování prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti?

Hledáme nemovitosti pro naše klienty

Pomáháme našim klientům najít tu správnou nemovitost. Máte podobnou nemovitost a chcete ji prodat? Kontaktujte nás!

 • Rodinný dům k prodeji ve Středočeském kraji do 2 200 000,- se zahradou, v lokalitě Vlašim, Jílové u Prahy, Týnec nad Sázavou, Benešov.
 • Rodinný dům k prodeji – okres Praha – západ do 4 200 000,- v lokalitách Chýně, Sobín, Hostivice, Úhonice, Ptice, Červený Újezd, Rudná u Prahy, Chrášťany.
 • Byt 2+1 nebo 3+1 k prodeji v Praze 8 (Velká Skála) do 3 500 000,- - zánovní cihelná novostavba.

 

Více informací o postupu při prodeji nemovitosti

Chci prodat Chci koupit Chci financovat

Makléř měsíce

Karel Šujan

Karel Šujan

Největší odměnou mé práce v realitní činnosti je doporučení spokojených klientů.

Tip makléře

Praha 6 - Břevnov, Bílá Hora, 21/40 ŘRD 5+1, 3 terasy, ...

Praha 6 - Břevnov, Bílá Hora, 21/40 ŘRD 5+1, 3 terasy, ...

Nabízíme k prodeji majoritní podíl na řadovém rodinném domě o velikosti 21/40. V případě vážného zájmu, lze uvažovat i o případném ...

Doporučujeme

Praha 4, Krhanická ul., pěkný, družstevní byt 2+1

Praha 4, Krhanická ul., pěkný, družstevní byt 2+1

Nabízíme k prodeji pěkný, družstevní byt po kompletní rekonstrukci o velikosti 53 m2. Situačně - obývací pokoj 20 m2, ložnice 14 ...

Prodáme byt 2+1 (53 m2) v Praze Michli, ul. Jihlav

Prodáme byt 2+1 (53 m2) v Praze Michli, ul. Jihlav

Prodáme byt s dispozicí 2+1 (53 m2) v Praze - Michli, ul. Jihlavská. Byt se nachází ve 2. NP cihlového domu a je po rekonstrukci. ...