Tipař

Obchodní příležitost se dá najít všude. Je to jednoduché, stačí se dívat kolem sebe, např. při sportu, procházce, výletě nebo cestě do práce můžete objevit prázdné, neobývané, ale zajímavé nemovitosti.  Nebo naopak víte o někom ve vašem okolí, že se snaží prodat nemovitost a nedaří se mu? Ale i ve vašem zaměstnání se můžete dostat k zajímavým informacím, tak proč toho nevyužít. To jsou ty správné TIPY, za které vám nabízíme zajímavou odměnu!

Jaká je náplň práce?

  • Vaším úkolem bude vyhledávání nemovitostí pro výkup

Co požadujeme?

  • vlastní mobilní telefon
  • PC připojený k internetu
  • znalost práce s PC

Co nabízíme?

  • rádi vás zdarma zaškolíme a poradíme, jak na to!
  • zajímavou jednorázovou odměnu ve výši až 100 000 Kč za zrealizovaný výkup
Pozice je vhodná pro:
  • Maminky na mateřské dovolené
  • Důchodce
  • Studenty
  • Zaměstnance
  • pro každého, na věku nezáleží
          V případě, že Vás volná pracovní pozice zaujala, vyplňte níže uvedený formulář. Obratem si s Vámi domluvíme osobní schůzku.
        Zadejte Vaše platné jméno a příjmení
        Zadejte Váš planý email
        Zadejte Vaše platné telefonní číslo
        Uveďte pozici, o kterou máte zájem
        Captcha
        Ochrana proti SPAMu: opište kontrolní číslo. Jestliže číslo nemůžete přečíst, obnovte obrázek.
        Chci prodat Chci koupit Chci financovat

        Makléř měsíce

        Ing. Michal Halouzka

        Tip makléře

        pronájem kanceláře 175 m2, AMA Kačerov

        Nabízíme k pronájmu klimatizované kanceláře v administrativní budově v Čerčanské ulici, několik kroků od stanice metra C - ...

        Doporučujeme

        Lukrativní adresa, Londýnská, Praha 2 - Vinohrady,

        Nabízíme k prodeji, luxusní byt na prestižní adrese Londýnská, Praha - Vinohrady. 3+k.k. v osobním vlastnictví, o velikosti 110 ...

        Prodáme rodinný dům (4+1)v obci Dražíč, (Karlov -

        Prodáme dům s celkovou dispozicí 4+1, vhodný k trvalému bydlení ve velmi klidné obci Dražíč, část obce Karlov - Nepomuk, na okraji ...