Služby

Služby

Nabízíme Vám komplexní služby při zprostředkování prodeje, koupě nebo pronájmu nemovitosti. Naše realitní kancelář Vám profesionálně zajistí odhad tržní ceny nemovitosti, znalecký posudek od soudního znalce nebo průkaz energetické bezpečnosti.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Uvažujete o prodeji nemovitosti a potřebujete odhadnout její cenu? Nebo potřebujete ocenit nemovitost pro účely dědického řízení? Vypracujeme pro Vás kvalitní dokumentaci.

Znalecký posudek

Připravíme za Vás veškerou dokumentaci pro soudního znalce a pomůžeme Vám splnit zákonnou povinnost k daňovému přiznání k dani z nabytí nemovitostí. Poradíme si i při komplikovaných situacích a soudních sporech.

Průkaz energetické náročnosti (PEN)

Při prodeji nebo pronájmu rodinného domu,čibytu, v těchto situacích máte zákonnou povinnost zajistit si zpracování průkazu energetické náročnosti. Ten prokazuje energetickou náročnost budovy a graficky ji také znázorňuje pomocí klasifikačních tříd A až G, které určují konkrétní hranice náročnosti nemovitosti na vytápění, větrání, chlazení, klimatizaci, přípravu teplé vody a osvětlení při jejím standardním užívání.

Další služby

Kompletní právní servis

Díky našim mnohaletým zkušenostem na trhu s nemovitostmi, díky týmu právníků a notářů jsme schopni zabezpečit kompletní právní servis při koupi, prodeji i pronájmu Vaší nemovitosti. Neztrácejte čas s řešením dokumentace, my to uděláme za Vás odpovědně a rychle!

Spotřebitelské úvěry

Zprostředkujeme pro Vás spotřebitelský úvěr na bydlení. Vybrali jste si u nás nemovitost a hledáte ten nejvýhodnější spotřebitelský úvěr? Pomůžeme Vám!

Chci prodat Chci koupit Chci financovat

Makléř měsíce

Ladislav Musil

Ladislav Musil

Specializuji se na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a Středočeském kraji. Jsem připraven Vám kdykoliv ...

Tip makléře

Prodáme velký rodinný dům s dispozicí 9+3 (cca 550 m2) v ...

Prodáme velký rodinný dům s dispozicí 9+3 (cca 550 m2) v ...

Nabízíme rodinný dům vyřešený v reprezentativním stylu, kdy je možné mít v přízemí sídlo firmy nebo kanceláře a obývat první nebo ...

Doporučujeme

Praha 6 - Břevnov, Bílá Hora, 21/40 ŘRD 5+1, 3 ter

Praha 6 - Břevnov, Bílá Hora, 21/40 ŘRD 5+1, 3 ter

Nabízíme k prodeji majoritní podíl na řadovém rodinném domě o velikosti 21/40. V případě vážného zájmu, lze uvažovat i o případném ...

prodej bytu 1+1, 48 m2, OV, U vysočanského pivovar

prodej bytu 1+1, 48 m2, OV, U vysočanského pivovar

Nabízíme k prodeji příjemný a světlý 1+1 v přízemním podlaží zrekonstruovaného, zatepleného cihlového domu. Byt je po ...