Služby

Služby

Nabízíme Vám komplexní služby při zprostředkování prodeje, koupě nebo pronájmu nemovitosti. Naše realitní kancelář Vám profesionálně zajistí odhad tržní ceny nemovitosti, znalecký posudek od soudního znalce nebo průkaz energetické bezpečnosti.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Uvažujete o prodeji nemovitosti a potřebujete odhadnout její cenu? Nebo potřebujete ocenit nemovitost pro účely dědického řízení? Vypracujeme pro Vás kvalitní dokumentaci.

Znalecký posudek

Připravíme za Vás veškerou dokumentaci pro soudního znalce a pomůžeme Vám splnit zákonnou povinnost k daňovému přiznání k dani z nabytí nemovitostí. Poradíme si i při komplikovaných situacích a soudních sporech.

Průkaz energetické náročnosti (PEN)

Při prodeji nebo pronájmu rodinného domu,čibytu, v těchto situacích máte zákonnou povinnost zajistit si zpracování průkazu energetické náročnosti. Ten prokazuje energetickou náročnost budovy a graficky ji také znázorňuje pomocí klasifikačních tříd A až G, které určují konkrétní hranice náročnosti nemovitosti na vytápění, větrání, chlazení, klimatizaci, přípravu teplé vody a osvětlení při jejím standardním užívání.

Další služby

Kompletní právní servis

Díky našim mnohaletým zkušenostem na trhu s nemovitostmi, díky týmu právníků a notářů jsme schopni zabezpečit kompletní právní servis při koupi, prodeji i pronájmu Vaší nemovitosti. Neztrácejte čas s řešením dokumentace, my to uděláme za Vás odpovědně a rychle!

Spotřebitelské úvěry

Zprostředkujeme pro Vás spotřebitelský úvěr na bydlení. Vybrali jste si u nás nemovitost a hledáte ten nejvýhodnější spotřebitelský úvěr? Pomůžeme Vám!

Chci prodat Chci koupit Chci financovat

Makléř měsíce

Ing. Michal Halouzka

Ing. Michal Halouzka

Tip makléře

pronájem kanceláře 175 m2, AMA Kačerov

pronájem kanceláře 175 m2, AMA Kačerov

Nabízíme k pronájmu klimatizované kanceláře v administrativní budově v Čerčanské ulici, několik kroků od stanice metra C - ...

Doporučujeme

Prodáme byt 3+kk (65 m2) + balkon v Praze Kobylisí

Prodáme byt 3+kk (65 m2) + balkon v Praze Kobylisí

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 3+kk + balkon o celkové ploše 65 m2, který se nachází ve 3. NP (druhé patro) cihlového domu v ...

Prodej rodinného domu 7+1 (226 m2) v obci Jankovsk

Prodej rodinného domu 7+1 (226 m2) v obci Jankovsk

Prodáme rodinný dům s dispozicí 7+1 (226 m2) v obci Jankovská Lhota, okr. Benešov. Dům se nachází na okraji obce a je umístěn na ...