Získejte až 100 000 Kč

Máme pro vás odměnu až 100 000 Kč za tip na výkup

Dejte nám správný tip na výkup nemovitosti v Praze a Středočeském kraji!

Rychlý kontakt

Volejte zdarma 800 203 211 nebo vyplňte následující formulář.

Mám tip na výkup nemovitosti
Jméno
Telefon
E-mail
Bližší informace
Připojené soubory

Napište číslicí výsledek příkladu: 6-2

Víte o bytu, domu nebo pozemku, jehož majitel potřebuje rychle peníze? Jsou tam problémy s dluhy nebo exekucí? Je nemovitost zastavena nebo má právní vady? Nebo jen víte o prázdném bytě nebo pozemku bez bližších informací?
Nevadí! Stačí nám napsat jen adresu a o ostatní se postaráme.

Výkup nemovitosti s realitní kanceláří RÁJ NEMOVITOSTÍ

Nemovitost vykupujeme až za 80 % tržní hodnoty a to i v případě, že na nemovitosti váznou zástavy, exekuce nebo právní vady. Vykupujeme byty v osobním vlastnictví, rodinné domy, pozemky a rekreační objekty na území České republiky. Výkup nemovitosti je vhodnou variantou pro klienty, kteří potřebují nemovitost rychle prodat a nemohou dlouho čekat na případného kupce.

Pokud nemovitost vykoupíme, dostanete odměnu až 100 000 Kč.

Jak máte postupovat?
  • Vyplňte formulář a dejte nám tip na výkup s adresou, případně kontaktem na vlastníka. Do formuláře můžete vložit i přílohy, např. foto nemovitosti.
  • Váš tip posoudíme a rozhodneme, zda nemovitost vykoupíme a budeme řešit případné právní vady, zástavy či exekuce.
  • Sepíšeme s vámi smlouvu. Smlouva o spolupráci při výkupu nemovitosti.pdf (dokument Adobe PDF)Smlouva o spolupráci při výkupu nemovitosti.pdf
  • Budeme vás pravidelně informovat o stavu obchodu.
  • Po podpisu kupní smlouvy mezi prodávajícím a společností Ráj nemovitostí s.r.o. vám vyplatíme sjednanou odměnu do 14-ti pracovních dnů převodem na účet.
 Nevykupujeme nemovitosti, které nabízí jiné realitní kanceláře.

 

Účastník nemá právní nárok na odměnu do podpisu kupní smlouvy mezi prodávajícím a společností Ráj nemovitostí s.r.o. O realizaci výkupu a podpisu kupní smlouvy rozhoduje společnost Ráj nemovitostí s.r.o.  na základě získaných podkladů ke koupi. Společnost Ráj nemovitostí s.r.o. může kdykoli rozhodnout výkup z jakýchkoli důvodů nerealizovat a kupní smlouvu neuzavřít.

S osobními údaji je nakládáno v souladu se zákonem  č. 101/2000 Sb , o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů. Společnost RÁJ NEMOVITOSTÍ s.r.o. se tímto zákonem plně řídí a získané údaje chrání. Veškeré údaje získané od účastníků poskytujících tip na výkup slouží výhradně k účelům naplnění smluvních závazků   společnosti RÁJ NEMOVITOSTÍ s.r.o. Společnost RÁJ NEMOVITOSTÍ s.r.o. tyto údaje neprodává, nepronajímá, ani jiným způsobem nepředává třetím osobám.

 

Chci prodat Chci koupit Chci financovat

Makléř měsíce

Ing. Michal Halouzka

Ing. Michal Halouzka

Tip makléře

pronájem kanceláře 175 m2, AMA Kačerov

pronájem kanceláře 175 m2, AMA Kačerov

Nabízíme k pronájmu klimatizované kanceláře v administrativní budově v Čerčanské ulici, několik kroků od stanice metra C - ...

Doporučujeme

Prodáme byt 3+kk (65 m2) + balkon v Praze Kobylisí

Prodáme byt 3+kk (65 m2) + balkon v Praze Kobylisí

Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 3+kk + balkon o celkové ploše 65 m2, který se nachází ve 3. NP (druhé patro) cihlového domu v ...

Prodej rodinného domu 7+1 (226 m2) v obci Jankovsk

Prodej rodinného domu 7+1 (226 m2) v obci Jankovsk

Prodáme rodinný dům s dispozicí 7+1 (226 m2) v obci Jankovská Lhota, okr. Benešov. Dům se nachází na okraji obce a je umístěn na ...