O nás

Na trhu realit působíme více než 27 let. Nabízíme komplexní realitní servis v oblasti prodeje a pronájmu komerčních či residenčních nemovitostí. Klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb. Spravujeme reálné portfolio nemovitostí, kterému se důkladně naši realitní makléři společnosti věnují a znají ho na 100 %.

 

V dnešní době řeší mnoho majitelů nemovitostí zda-li prodat jejich nemovitost přes realitní kancelář  nebo svépomocí přes různé servery k tomu určené. Hlavním důvodem je většinou ušetřit peníze za provizi, nicméně když se Vám rozbije auto, pračka, sušička, tak se také obrátíte na daného odborníka, protože ne vždy se oprava svépomocí podaří a nevznikne Vám větší škoda, než stojí samotná oprava. Když se ale obrátíte na zkušenou realitní kancelář, pak můžete naopak vydělat prodejem více peněz a zajistit si bezpečný prodej.

 

A protože je realitní makléř označován také jako agent, tak zde je SEDM DŮVODŮ, proč se svěřit do odborné pěče realitní kanceláře.

 


Stanovení ceny 

Hlavním faktorem toho, že se v dnešní době nemovitost prodává dlouho, je špatné určení ceny, proto je jednou z nejdůležitějších rolí makléře pomoc majiteli s nastavením prodejní ceny a strategie prodeje. Je i v zájmu makléře prodat nemovitost za maximální cenu.

Nesvěřujte svoji nemovitost více jak jedné realitní kanceláři. Pokud se Vaše nemovitost objevuje na jednom serveru vícekrát, působí to dojmem, že se jí nedaří prodat. Často je nemovitost inzerovaná s různou výměrou nebo cenou což vede ke zmatení klienta. Další výhodou pro klienta pak je, že nemusí přemýšlet, který že mu to makléř volal a co po něm zrovna chtěl.

 

Inzerce

Naše realitní kancelář inzeruje na vyzkoušených a  nejnavštěvovanějších serverech, kde díky statiskám makléř vidí návštěvnost inzerátu na základě které může vyhodnotit dosavadní průběh prodeje a navrhnout případnou úpravu prodejní strategie nebo posílit marketing.

 

Prohlídky nemovitosti

Makléř organizuje prohlídky dle Vašeho času, nebo může prohlídky obstarat sám v případě, že nám svěříte klíče od nemovitosti.

Realitní kancelář chodí na prohlídky nemovitosti pouze s vážnými zájemci o nemovitost, kteří již byli seznámeni se základními parametry dané nemovitosti. Makléř pak i na prohlídce odpovídá na případné dotazy zájemců k nemovitosti, protože již vše důležité probral s majitelem bytu při náběru nemovitosti.

 

Kompletní právní servis

V okamžiku, kdy se prodávající a kupující shodnou na základních podmínkách prodeje, připraví makléř rezervační smlouvu. Po podpisu této smlouvy uhrazení rezervačního depozitu má tak kupující jistotu, že nemovitost již nebude nabízena dalším potenciálním zájemcům a prodávající má tím potvrzen vážný zájem kupujícího dotáhnout vše do zdárného konce. Kupní smlouvy a notářské úschovy pro nás zajišťují naší dlouhou praxí ověření advokáti, kteří jsou specialisty na převody nemovitostí.

 

Úspora času

Makléř Vám také ušetří čas tím, že si sám obstará potřebné, veřejně dostupné dokumenty – výpisy z LV, katastrální mapy atp. V okamžiku, kdy má od advokáta potvrzení, že proběhla úhrada kupní ceny, informuje o tom smluvní strany a odnáší kupní smlouvu společně s návrhen na vklad na příslušný katastrální úřad. Po zápisu pak zajistí aktuální list vlastnictví, který předkládá advokátovi pro výplatu kupní ceny prodávajícímu.

 

Poprodejní sevis

Makléř zajistí předání nemovitosti, přípravu předávacího protokolu vč. sepsání konečných stavů měřidel. V případě potřeby asistuje při převodu energií na příslušných kontaktních místech dodavatelů služeb. Dále v případě zájmu ze strany kupujícího může doporučit vhodného odhadce pro vypracovaní přiznání k dani z nabytí nemovité věci.

 

Odměna

Za služby realitní kanceláře platíte pouze v případě, že makléř dotáhl prodej do úspěšného konce, tzn. katastr nemovitostí na základě kupních smluv převedl vlastnická práva na kupujícího. Pokud se tedy nemovitost neprodá, jdou veškeré náklady na vrub realitní kanceláře.