Prodej nemovitostí » Chci prodat nemovitost

Chci prodat nemovitost

Chcete prodat Váš byt, dům, rekreační objekt, velký podnikatelský areál nebo jakoukoliv jinou nemovitost? Svěřte prodej nemovitosti právě naší realitní kanceláři! Kontaktujte nás. Spojíme se s Vámi a pomůžeme prodat Vaši nemovitost za co nejvýhodnějších podmínek a zabezpečíme celý právní servis a realitní poradenství.

Rychlý kontakt

Volejte zdarma 800 203 211 nebo vyplňte následující formulář.

Chci prodat:
Kontaktujte mě:

Napište číslicí výsledek příkladu: 2-1

Při prodeji zajistíme

  • Kompletní právní servis,
  • Odhad tržní ceny nemovitosti,
  • Průkaz energetické náročnosti,
  • Spotřebitelský úvěr na bydlení,
  • a další služby

Chcete prodat nemovitosti a potřebujete peníze ihned?

Nemůžete čekat, až se najde vážný zájemce? Svěřte exkluzivně prodej nemovitosti nám a my Vám vyplatíme část kupní ceny ihned až do výše 500 000 Kč. Podmínkou vyplacení zálohy je uzavření zástavní smlouvy k nemovitosti a exkluzivní smlouvy na prodej nemovitosti.

Exkluzivní prodej nemovitosti znamená

  • Získáte nadstandardní péči osobního makléře – zkušený realitní makléř je Vám plně k dispozici, řeší za Vás četné telefonáty a prohlídky se zájemci, hledá optimální inzertní plochy, připravuje dokumenty, zajišťuje komunikaci s advokátní a notářskou kanceláří.
  • Nemovitost získává výsadní postavení na inzertních plochách realitní kanceláře – zakázka je inzerována přednostně, také v tiskové podobě. K větším zakázkám přistupujeme individuálně a plánujeme speciální reklamní aktivity (okenní V-Boardy, reklamní plachty, billboardy, D-mailing, E-mailing atp.).
  • Nemovitost nabízí pouze naše realitní kancelář – nedochází ke snížení důvěryhodnosti prodávajícího tím, že je duplicitně inzerovaná nemovitost na realitních serverech s odlišnými nabídkovými cenami a rozdílnými informacemi.
  • Veškeré body úmluvy zajišťuje smluvní dokument – smlouvu s prodávajícím se uzavíráme za předem dohodnutých podmínek a na dobu předem domluvenou.
  • Pro velké zakázky a developerské projekty nabízíme mimořádnou individuální podporu – kromě uvedených marketingových aktivit nabízíme u větších projektů vytvoření vlastních webových stránek, nákup billboardových ploch, prezentaci v médiích pro cizince (a zahraniční média) atd. Projektový makléř připravuje pravidelný reporting a statistická vyhodnocení.

Jak postupujeme při zprostředkování prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti?

Hledáme nemovitosti pro naše klienty

Pomáháme našim klientům najít tu správnou nemovitost. Máte podobnou nemovitost a chcete ji prodat? Kontaktujte nás! 

Více informací o postupu při prodeji nemovitosti

Chci prodat Chci koupit Chci financovat

Makléř měsíce

Karel Šujan

Karel Šujan

Největší odměnou mé práce v realitní činnosti je doporučení spokojených klientů.

Tip makléře

Praha 6 - Řepy, polovina rodinného dvojdomu, k bydlení i ...

Praha 6 - Řepy, polovina rodinného dvojdomu, k bydlení i ...

Nabízíme k prodeji samostatnou polovinu rodinného dvojdomu na rohu ulic Slánská a Žalanského. Jde o 2 domy spojené nejdelší ...

Doporučujeme

Prodáme rodinný dům ( 266 m2) v Říčanech u Prahy,

Prodáme rodinný dům ( 266 m2) v Říčanech u Prahy,

Nabízíme rodinný dům o třech podlažích s užitnou plochou 314 m2, který stojí na hezkém, mírně svažitém pozemku o celkové výměře ...

Prodáme velký rodinný dům s dispozicí 8+1 (cca 520

Nabízíme rodinný dům o 3. NP s dispozicí 8+1 a pozemkem o ploše cca 1550 m2 se vzrostlými stromy ve velmi klidné lokalitě na ...