Unhost_1_E2
Unhost_2_E1 (1)
Unhost_4_E2
Unhost_7_E2_2

G Residence - Unhošť

Karla Čapka, Unhošť

info v RK

Popis nemovitosti

G Rezidence je cenově dostupný developerský projekt o 4 moderních bytových domech, kde najdete byty ve velikostech od 1+kk až 4+kk, které budou k nastěhování na jaře 2021. Samozřejmostí jsou garážová stání a prostorné sklepy.
Unhošť se nachází 15 minut jízdy od hlavního města Prahy a Letiště Václava Havla (nájezd na dálnici D6 je vzálen 1,5 km od projektu). Výhody velkoměsta tak máte na dosah ruky, zároveň si ale můžete užívat klidu a pohody, které Unhošť a její okolí nabízí. Právě to jsou některé z hlavních důvodů, proč čím dál tím víc lidí volí bydlení za Prahou.

Přímo v Unhošti se nachází supermarkety PENNY a COOP, mateřská i základní škola, lékárna, knihovna, kavárny, obecní úřad a zkrátka vše, co potřebujete k pohodlnému životu. Unhošťské autobusové nádraží, vzdálené pouhé 2 minuty chůze od G Residence, umožňuje přímé spojení na stanici metra A – Hradčanská a stanici metra B – Zličín.

Lokalita

Unhošť se nachází západně od Prahy, v srdci nádherné krajiny nedaleko hlavního města.
Toto město bylo vyhodnoceno jako ideální pro budoucí bytovou výstavbu. Majitelé a jejich rodiny ocení vynikající dostupnost do Prahy i na letiště a také plynulý provoz na zdejších silnicích. V blízkosti se nacházejí školy, zastávky MHD i supermarkety. G Residence je zkrátka jedinečnou příležitostí pro skvělé bydlení v klidné lokalitě vhodné i pro rodiny s dětmi.

Cenainfo v RK
Ev. číslo19337
KategorieProjekt
LokalitaKarla Čapka, Unhošť
Datum ukončení výstavby1. březen 2021
Vytisknout

Kontaktujte makléře

Ing. Michal Halouzka
Ing. Michal Halouzka

+420 603 273 000
[email protected]


Soubory ke stažení

UNHOST - STANDARDY