Služby

Služby

Nabízíme Vám komplexní služby při zprostředkování prodeje, koupě nebo pronájmu nemovitosti. Naše realitní kancelář Vám profesionálně zajistí odhad tržní ceny nemovitosti, znalecký posudek od soudního znalce nebo průkaz energetické bezpečnosti.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Uvažujete o prodeji nemovitosti a potřebujete odhadnout její cenu? Nebo potřebujete ocenit nemovitost pro účely dědického řízení? Vypracujeme pro Vás kvalitní dokumentaci.

Znalecký posudek

Připravíme za Vás veškerou dokumentaci pro soudního znalce a pomůžeme Vám splnit zákonnou povinnost k daňovému přiznání k dani z nabytí nemovitostí. Poradíme si i při komplikovaných situacích a soudních sporech.

Průkaz energetické náročnosti (PEN)

Při prodeji nebo pronájmu rodinného domu,čibytu, v těchto situacích máte zákonnou povinnost zajistit si zpracování průkazu energetické náročnosti. Ten prokazuje energetickou náročnost budovy a graficky ji také znázorňuje pomocí klasifikačních tříd A až G, které určují konkrétní hranice náročnosti nemovitosti na vytápění, větrání, chlazení, klimatizaci, přípravu teplé vody a osvětlení při jejím standardním užívání.

Další služby

Kompletní právní servis

Díky našim mnohaletým zkušenostem na trhu s nemovitostmi, díky týmu právníků a notářů jsme schopni zabezpečit kompletní právní servis při koupi, prodeji i pronájmu Vaší nemovitosti. Neztrácejte čas s řešením dokumentace, my to uděláme za Vás odpovědně a rychle!

Spotřebitelské úvěry

Zprostředkujeme pro Vás spotřebitelský úvěr na bydlení. Vybrali jste si u nás nemovitost a hledáte ten nejvýhodnější spotřebitelský úvěr? Pomůžeme Vám!

Chci prodat Chci koupit Chci financovat

Makléř měsíce

Karel Šujan

Karel Šujan

Největší odměnou mé práce v realitní činnosti je doporučení spokojených klientů.

Tip makléře

Praha 6 - Řepy, polovina rodinného dvojdomu, k bydlení i ...

Praha 6 - Řepy, polovina rodinného dvojdomu, k bydlení i ...

Nabízíme k prodeji samostatnou polovinu rodinného dvojdomu na rohu ulic Slánská a Žalanského. Jde o 2 domy spojené nejdelší ...

Doporučujeme

Prodáme rodinný dům ( 266 m2) v Říčanech u Prahy,

Prodáme rodinný dům ( 266 m2) v Říčanech u Prahy,

Nabízíme rodinný dům o třech podlažích s užitnou plochou 314 m2, který stojí na hezkém, mírně svažitém pozemku o celkové výměře ...

Prodáme velký rodinný dům s dispozicí 8+1 (cca 520

Nabízíme rodinný dům o 3. NP s dispozicí 8+1 a pozemkem o ploše cca 1550 m2 se vzrostlými stromy ve velmi klidné lokalitě na ...